ZŠ Moravský Beroun
Moravský Beroun

Připravujeme pro Vás nové webové stránky.

Prohlášení k volebnímu programu ANO 2011

Prohlášení

Prohlášení k volebnímu programu politického hnutí

„ANO 2011“Moravský Beroun

Základní škola v Moravském Berouně má svou mnohaletou tradici, mnozí z Vás zde ukončili svou základní školní docházku, mnozí z Vás zde mají své děti, svá vnoučata.

Kromě základních tříd má škola také třídy speciální, funguje zde školní družina a školní jídelna.

Žáci mají možnost účastnit se různých soutěží, vzhledem k dobré přípravě od vyučujících  bývá pravidlem, že se umisťují jak v okresních, tak krajských kolech na předních místech. Velkou úspěšnost mají i uchazeči o studium na středních školách, téměř 100% žáků vždy úspěšně složí přijímací zkoušky.

Škola je zapojena do několika různých projektů, které jsou administrativně velmi náročné, na druhou stranu jsou ale pro školu velkým přínosem. Z poskytnutých finančních prostředků můžeme zakoupit dražší školní pomůcky, vybavit třídy moderním zařízením, můžeme zapojit žáky do zajímavých výukových programů.

Chod školy si z velké části samostatně řídí vedení školy ve spolupráci se zřizovatelem, tj. Městem Moravský Beroun.

V právě končícím volebním období měl školství v našem městě na starosti právě pan místostarosta, lídr politického hnutí ANO, Mgr. Rostislav Hrdlička. Po celou dobu svého volebního období nepřišel s žádnou připomínkou ohledně špatného školství, nepřišel ani s žádným podnětem ke zlepšení, s nabídkou pomoci v jakékoliv oblasti zkvalitnění výuky nebo vybavení. Bohužel ani nevyslyšel žádné naše požadavky ohledně nekvalitních prací na rekonstrukci školního hřiště, neřešil to, že žáci stále vzhledem k nekvalitně provedeným pracím nemohou využívat školní hřiště ani venkovní učebnu.

Vzhledem k výše uvedenému se vedení a zaměstnanci Základní školy Moravský Beroun  důrazně ohrazují a vyjadřují svůj kategorický nesouhlas s tvrzením strany "ANO 2011" a jejich volebního lídra Mgr. Rostislava Hrdličky, uvedeného ve volebním letáku jmenované strany, že v Moravském Berouně je citujeme "špatné školství". Důkazem pro náš nesouhlas jsou řady absolventů vysokých škol, doktorů, právníků, technických nebo stavebních inženýrů, či třeba magistrů ve školství, sociálních vědách. Pana magistra Hrdličku žádáme o vysvětlení jeho tvrzení a o veřejnou  omluvu.

Vedení a zaměstnanci Základní školy v Moravském Berouně

Datum vložení: 23. 9. 2022 13:56